Nuotakos buduaras

Nuotakos buduaras2017-02-17T22:52:12+00:00

Nuotakos buduaras

Prisimenant savo pačios vestuves besklaidant nuotraukų albumo lapus pasigendu savo, kaip nuotakos, pasiruošimo vestuvėms didžiosios dienos rytą akimirkų, tąkart nesureikšminau ir neįvertinau jų svarbos, todėl dabar tuos momentus galiu tik bandyti prisiminti – nuotraukų iš tokios dalies kaip nuotakos buduaras, gaila, neturiu. Gal todėl fotografuojant kitų porų vestuves džiaugiuosi tuo, kad jei ne abu jaunieji, tai bent nuotaka skiria dalį brangaus vestuvių dienos laiko savo ryto portretams – mus, kaip vestuvių fotografus, nuotakos rytas keri savo magija ir paslaptingumu.

Kas tai yra nuotakos buduaro fotosesija ir kam ji reikalinga?

Smagu, kad vis daugiau mūsų fotografuojamų nuotakų svajoja savo vestuvių rytmetį pradėti nuo subtilaus nuotakos buduaro fotosesijos (angl. bridal boudoir). Nuotakos buduaras –  tai keli estetiški nuotakos portretai prieš jai apsivelkant savo vestuvinę suknelę, pabrėžiant nuotakos apatinio trikotažo grožį, kurį ji taip preciziškai rinkosi savo dienai. Dažna nuotaka dar gerokai prieš būsimas vestuves išsikelia sau tikslą vestuvių dieną atrodyti kaip įmanoma geriausiai: rūpinasi ne tik vestuvių reikalais, bet ir tobulina figūrą, labiau nei įprastai rūpinasi savo išvaizda – kodėl gi to neįamžinus tokio tipo fotosesijoje, pabrėžiant savo dailaus kūno formas, dėl kurių taip stengėtės iki savo svajonių dienos? Tai tarsi dovana sau, pasiektais rezultatais būtina pasidžiaugti. Jei dar niekada neturėjote panašios fotosesijos – tai kartu ir nauja moteriška patirtis, leidžianti pažvelgti į savo kūną, kaip į meno kūrinį.

Tiesa, nuotakos buduaro fotosesiją galima pasidaryti ir gerokai prieš vestuves, skiriant tam pakankamai kokybiško laiko, be skubos ir be nuotaką išlydėti į ceremoniją susirinkusių svečių ruošimosi vietoje, taip pat pasirinkus fotosesijai tinkamiausią vietą (ko kartais neįmanoma vestuvių dieną). Nuotakos buduaro fotosesija ne vestuvių rytą nuostabi ir tuo, kad jos rezultatą prabangaus mini albumo arba pasportuotų nuotraukų dėžutės pavidalu galima padovanoti jaunikiui vestuvių rytą – galite tik pamėginti įsivaizduoti, kaip tai nustebintų jūsų išrinktąjį, jei jis apie šią fotosesiją nieko nežinojo iš anksto. Malonioms staigmenoms vestuvės yra pats tinkamiausias laikas!

Buduarinė suknelė Provanso fotostudijoje

Buduarinės suknelės detalės

Vestuvinė puokštė ir veliumas Provanso interjere

Puokštė nuotakos buduaro fotosesijoje

Salono Euphorbia puokštė nuotakai

Būsima nuotaka su ilga permatoma suknele

Nuotakos vestuvių ryto fotosesija

Kaip tinkamai pasiruošti nuotakos buduaro fotosesijai?

Trukmė

Jei buduaro fotosesija daroma vestuvių rytą, jai reikėtų skirti gerą pusvalandį ar net valandą, neskaičiuojant to kaip bendro laiko su tolesniu suknelės apsirengimu, nuotakos portretais jau apsivilkus suknelę ir šeimos portretais. Kartais vestuvių ryto planas yra negailestingai sutrumpinamas dėl užtrukusio šukuosenos ar makiažo proceso – kiek maksimaliai laiko truks makiažas ir šukuosena aptarkite su savo grožio stilistais (90 proc. mūsų fotografuotų atvejų nuotakų makiažo ar šukuosenos kūrimo procesas užtrukdavo ilgiau nei buvo suplanuota, įsivertinkite tai!). Griūvant iš anksto aptartam planui, nervingesnė tampa ir nuotaka: jai sunkiau atsipalaiduoti, viskas aplinkui ima erzinti.

Jei nuotakos buduaras fotografuojamas ne vestuvių rytą, turite laisvę išsirinkti jums patogiausią laiką. Darant fotoalbumą jaunikiui dovanų su ketinimu įteikti jį vestuvių rytą, fotosesiją pasidarykite bent prieš pusantro mėnesio iki vestuvių dienos, kad fotografai spėtų paruošti nuotraukas ir albumą. Fotosesijai ne vestuvių rytą galima skirti žymiai daugiau laiko, niekur neskubant bei su galimybe pasikeisti kelis fotosesijai skirtus rūbus.

Klasikinis nuotakos buduaro portertas prie lango

Nuotaka sėdinti ant palangės vestuvių rytą

Permatomos buduaro suknelės žavesys

Nuotakos su buduaro suknele atspindys lange

Nuotaka vestuvių rytą su dideliu gėlės žiedu rankoje

Šviesi aplinka buduaro fotosesijai

Subtilumas buduaro fotosesijoje

Nuotakos rytas Provanso fotostudijoje Vilniuje

Vietoj vestuvinės puokstės didelis gėlės žiedas

Nuotaka su ilgu permatomu peniuaru

Švelnus nuotakos makiažas

Nuotaka jaukiai įsitaisiusi fotelyje

Nuotakos jausmingumas buduaro fotosesijoje
Nuotakos buduaras

Vieta

Iš anksto numatykite, kur ruošitės savo vestuvių rytą. Jei tai tėvų ar jūsų namai, išsirinkite šviesesnį kambarį fotosesijai – jei įmanoma, atsiųskite kelias planuojamos fotografuotis vietos nuotraukas savo fotografui, jis padės įvertinti, ar vieta kur bus fotografuojamas nuotakos buduaras tinkama. Jei fotosesijai rinksitės kambarį viešbutyje, nesidrovėkite paprašyti jo apžiūrėti iš anksto prieš rezervuojant ar paprašyti viešbučio administracijos skirti kuo šviesesnį kambarį, kadangi jį rezervuojate labiau fotosesijai, nei nakvynei. Žinoma, profesionalus vestuvių fotografas ras būdą kaip fotografuoti bet kokioje turimoje vietoje, tačiau tai, kas nuo jūsų ir jūsų pasirinkimo gali priklausyti – nenumokite į tai ranka, atlikite savo namų darbus nepriekaištingai.

Nepaisant to, kad šiuo metu madinga maišyti tarpusavyje nesiderinančius dalykus, renkantis vietą vestuvių pasiruošimo fotosesijai rekomenduotume atsižvelgti į bendrą jūsų vestuvių stilių, savo suknelę: ar jie stilistiškai dera tarpusavyje. Atskirų dalykų dermė = stipresnė ir įtaigesnė visa vestuvių dienos istorija. Šiai fotosesijai tinka ne tik jūsų ar tėvų namai ar viešbučio kambarys, bet ir kitos vietos, tokios kaip seno dvaro menės ar kambariai (ne vestuvių rytą turite laisvę nuvažiuoti į tolėliau esančią vietą, ko galbūt negalėtumėte sau leisti vestuvių dieną dėl laiko stokos), menininkų dirbtuvės, modernūs loftai, daugiabučio stogas, pajūrio kopos ir jūra, sodas, kalnai, smėlio karjerai, senas švyturys ir tt. Neribokite savo fantazijos!

Melsva nuotakos buduaro suknelė

Nuotakos pasiruošimo akimirkos vestuvių rytmetį

Žydro peniuaro nuotakai detalės

Nuotaka su rankų darbo buduaro suknele

Nėriniais kuriamas paslaptingumas buduaro fotosesijoje

Nuotakos buduaro portretas

Provanso stiliaus nuotakos vestuvių rytas

Nuotakos apatinis trikotažas fotosesijai vestuvių rytą

Rūbai ir aksesuarai fotosesijai

Rinkitės tai, kuo vilkėdama geriausiai jaučiatės, tai, kas atspindėtų jūsų asmenybę, kokią norėtumėte save matyti nuotraukose., kas pabrėžtų jūsų moteriškumą. Nuotakos buduarui tinka kokybiškas šviesus apatinis trikotažas, korsetai, dailūs naktinukai, romantiški permatomi chalatėliai-suknelės, prigludęs nėriniuotas bodis, prisegamos kojinės, veliumas arba tiesiog ilga tiulio atraiža, papuošalai, sužadėtuvių žiedas, aukštakulniai bateliai, nuotakos puokštė ar vienas didelis gėlės žiedas.

Makiažas ir šukuosena

Vestuvių rytą geriausia fotografuotis po jums atlikto makiažo ir šukuosenos. Neretai būsimos nuotakos iki vestuvių darosi bandomuosius makiažus ir šukuosenas, tai idealus metas pasidaryti buduaro fotosesiją – įvertinsite ne tik kaip atrodysite savo vestuvių dieną, bet ir užtikrinsite buduaro fotosesijos stilistinį tarpusavio panašumą su vestuvių dienos fotosesija.
Tebūnie ši fotosesija gražia įžanga jūsų vestuvių dienos istorijai, o susirinkusiems artimiesiems – sunkiai įmenama paslaptimi, kodėl jūsų akys taip šelmiškai spindi šiandien!

Nuoširdžiai dėkojame visiems prie šios fotosesijos prisidėjusiems profesionalams, ypatingai – Elenai, viešniai iš Sevastopolio, pasiūliusiai temą fotosesijai ir aktyviai dalyvavusiai organizuojant šią nuotakos buduaro fotosesiją.
Kūrybinė grupė:
Nuotraukos ir tekstas – Foto idilė
Modelis – Evelina
Romantiškas nuotakos įvaizdis (šukuosena ir makiažas) – vestuvių stilistė Elena Borysova (Sevastopolis, Ukraina)
Nuotakos puokštė – gėlių salonas Euphorbia (Vilnius)
Buduaro suknelės – vestuvių ateljė TNweddingdress (Sevastopolis, Ukraina)
Fotosesijos vieta – Provanso fotostudija (Vilnius)

Be raštiško straipsnio autorių sutikimo griežtai draudžiama šiame tinklapyje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, platinti mūsų sukurtą medžiagą kuriuo nors pavidalu. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Foto idilę kaip šaltinį. Dėl teksto publikavimo kreiptis el. paštu sandra@fotoidile.lt arba telefonu +37068411860. Visos nuotraukos yra vestuvių fotografų Foto idilė nuosavybė.