Vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje2017-05-08T00:06:08+00:00
Vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje jau nebėra tokia nauja idėja Lietuvoje, tad vis daugiau mūsų tautiečių renkasi vestuvėms dažnai šiltesnio klimato šalis. Puikus oras, išskirtinės, naujos, egzotiškos vietos vestuvinei fotosesijai, kitokios tradicijos, skanus maistas, jaukesnė šventė su žmonėmis, kuriuos iš tiesų norisi matyti savo šventėje.

Populiarėjant vestuvėms užsienio šalyse neretai poros kai kuriuos svarbiausius paslaugų tiekėjus, kaip vestuvių fotografai ar vestuvių planuotojai, renkasi iš Lietuvos. Galbūt dėl kalbos barjero (vietinis vestuvių fotografas Italijoje ar vestuvių fotografas Prancūzijoje gali nekalbėti net ir angliškai), pageidaujamo vestuvinės fotografijos stiliaus ar profesionalumo, kainos.

Ieškantiems vestuvių fotografų įamžinti vestuves užsienyje galime pasiūlyti patrauklius vestuvinių paslaugų paketus, kurie apima įvairią fotografavimo trukmę šventės metu, priešvestuvines fotosesijas (pasirinktinai Lietuvoje arba šalyje, kurioje tuoksitės viena ar kelios dienos prieš šventę/po šventės), aukštos raiškos nuotraukas individualaus dizaino dėkluose, individualiai sumaketuotus aukštos kokybės vestuvinius fotoalbumus, natūralias drobes.

Renkantis fotografus vestuvėms užsienyje rekomenduotume rezervuoti pageidaujamą datą kuo anksčiau. Taip būsite užtikrinti, jog Jūsų norimas fotografas bus laisvas ne tik Jūsų šventės dieną, bet ir kelios dienos prieš ir po Jūsų vestuvių. Ypač jei šventę suplanavote ne Europoje ir reikalingos vizos ar ilga pačios kelionės trukmė.

Dėl vestuvių fotografavimo užsienyje ir individualaus paslaugų kainos varianto parašykite el. paštu sandra@fotoidile.lt arba paskambinkite telefonu +370 684 11860. Taip pat galite susisiekti su mumis užpildę užklausos formą:

Vardas

El. paštas

Telefonas

Tema

Jūsų žinutė

 

Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus . OK