Vestuvių planuotoja Šventės guru

Vestuvių planuotoja Šventės guru2017-02-07T11:58:20+00:00

Vestuvių planuotoja Šventės guru

Vestuvių planuotoja Šventės guru

Susitikimų su būsimais jaunaisiais metu neretai sulaukiame prašymų rekomenduoti kitus vestuvinių paslaugų teikėjus, su kuriais teko bendradarbiauti. Dažniausiai tai – vestuvių planuotojos, švenčių dekoratorės, videografai, vakaro vedėjai ar patalpų šventėms nuomotojai. Kalbiname vestuvių planuotoją Loretą iš Šventės guru, su kuria bendradarbiaujame jau eilę metų, žavimės jos komandos įgyvendinamomis švenčių idėjomis, Loretos organizuotumu, punktualumu, ypatingu dėmesiu net ir mažiausioms detalėms, darbų išbaigtumu ir subtilumu. Tikra bet kokios šventės guru!

Apie vestuvių planavimą

FOTO IDILĖ: Loreta, trumpai papasakok, kas yra vestuvių planuotoja, ką ji veikia ir ar ji reikalinga kiekvienai besituokiančiai porai?

LORETA: Lyg mistinis herojus, su kiekviena diena populiarėjantis mūsų drąsioje ir besikeičiančioje visuomenėje – vestuvių planuotoja. Vieni prisižiūrėję filmų, kiti tik iš nuogirdų bando įsivaizduoti kam ji reikalinga, kokie jos pliusai ir minusai ir svarbiausia – “nejau mes patys be vestuvių organizatoriaus negalime susikurti savo šventės”? Žinoma, kad galite! Ir labai didelė dalis besituokiančių Lietuvoje jas organizuojasi patys ar su artimųjų pagalba. Tik turbūt vėliau paklausus jų apie sėkmingą planavimo eigą gali išgirsti įvairiausių minčių… Ir dalis jų, tokių kaip “tiek nuvargom, kad geriau visai nereikėjo vestuvių” – tikrai nuliūdina, nes tai viena nuostabiausių švenčių, kurių reikia laukti degančiomis akimis ir spurdančiomis širdimis, trypčiojant vietoje iš nekantrumo. Tiems, kurie net nenutuokia kas jų laukia nusprendus organizuotis vestuvių pokylį savarankiškai, atsakysiu paprastai: tai 1000 klausimų, kuriuos teks Jums išspręsti, ieškant teisingiausio atsakymo. Jei turite tam ūpo, laiko ir jėgų – valio. Jei vis tik pritrūksite, nepamirškite dviejų skambių žodžių – VESTUVIŲ PLANUOTOJA – reiškiančių šventę be rūpesčių.

FOTO IDILĖ: Kuo Tau patrauklus vestuvių planuotojos darbas?

LORETA: Iš tiesų vestuvių planuotoja be visų šių pareigų yra ir žmogus su savo asmenine patirtimi, požiūriu, pomėgiais ir charakteriu. Man labai svarbu, kad jauniesiems patikčiau, manimi pasitikėtų ir būčiau jų geriausias patarėjas artimiausiu mūsų bendravimo metu (o gal ir po šventės). Kodėl aš dirbu šį darbą? Nes kitaip negaliu. Vestuvės man lyg magiškas žodis, kuris kartą įtraukė ir nebepaleidžia. Kaskart, išvydus nerealią idėją aš užsidegu ir ieškau, kur ir kaip tą idėją galėčiau įgyvendinti pritaikant realybėje ir konkrečioje situacijoje… Labai dažnai taip įkvepiu ir savo jaunuosius, kurie ir yra viso to variklis. Jaunųjų šventė tampa neeiline diena ir man. Atiduodama visą save jaunųjų gražiausiai dienai, su jauduliu laukiu pirmųjų šypsenų ir aplodismentų, todėl išsakyti gražiausi žodžiai apie įgyvendintas svajones, man neįkainojamas priedas!

Vestuvių pobūvio salės dekoras

Floristinis stalų dekoras vestuvių šventei

Saldaus stalo apšvietimas vestuvių vakaro metu

11 mitų apie vestuvių planuotojas

FOTO IDILĖ: Kokių mitų apie vestuvių planuotojas ir jų darbą Tau tenka išgirsti iš susituokti ketinančių porų?

LORETA: Net neabejoju, kad ir Jums teko girdėti įvairiausių mitų apie vestuvių planuotoją. Kaip šiomis dienomis baisiai populiaru, norėčiau ir aš sugriauti mitus, papasakojant ką iš tiesų veikia vestuvių planuotoja.

– Vestuvių planuotoja padaro tik tai, ką pasakėm

Taip, ji būtinai įgyvendins Jūsų svajones, susikurtą viziją ir sutelks dėmesį į pagrindinius momentus. Ir neabejotinai papildys jas, įnešdama originalių sprendimų ir naudingų patarimų.

– Aš juk nežinau, kaip geriau pasirinkti….

Pirmą kartą susiduriantiems su vestuvių planavimu normalu daug ko nežinoti. Tam naudinga bendrauti su patirties turinčiu žmogumi.

– Siūlo tik tuos paslaugų teikėjus, su kuriais yra sutarę dėl atlygio

Jei dalis vedybų planuotojų ir dirba tokiais metodais, nereikėtų rikiuoti visų į vieną eilę. Jei Jums suteikiama laisvė be jokio spaudimo renkantis paslaugų teikėją iš keleto variantų, būkite tikri, kad tokiomis sąlygomis susitarimo tikimybė maža. O iš kitos pusės, dažnai planuotojai dirba su patikimais partneriais, dėl kurių yra visiškai ramūs, tad jei rekomenduoja, labiausiai tikėtina, kad jie Jūsų ir nenuvils. Ir avys ramios, ir vilkas sotus.

– Neturi laiko susitikimams

Jei susitikimai planuojami iš anksto, laiko nebūti negali. Jūs – pagrindinė vestuvių organizatoriaus darbo priemonė, nes tik Jus gerai pažinęs ir įsigilinęs į poreikius ir nuogastavimus, gali tiksliai pataikyti su tinkama nuotaika tinkamai šventei.

– Tai kaip vis tik išsirinkti geriausius muzikantus, vedėjus, apgalvoti, nepamiršti visų smulkmenų per vestuves?

Išsirinkti paslaugų teikėjus šiuo metu nėra taip sunku, nes jų pasirinkimo sąrašas yra be galo ilgas, bet didžiausias iššūkis yra pasirinkti patikimus ir geriausius savo srityje. Vestuvių planuotoja, turėdama patirties ir žinodama visus galimus iššūkius, patars, padės pasirinkti ir sukontroliuos, kad nei viena Jums svarbi, kad ir smulkmena, nebūtų praleista pro akis.

– Tai vis tik kaip tinkamai priderinti jaunikio kaklaraištį prie nuotakos puokštės ar batelių?

Jums iškils ne tik tokie klausimai. Pasitarkite su nusimanančiais žmonėmis arba patikėkite šį rūpestį vestuvių planuotojai. Kurdama bendrą vestuvių stilių ji apgalvos net ir tokias detales, apie kurias nebūtumėte niekada pagalvoję. Nepamirškite, kad kiekviena maža detalė prisideda prie nuostabios visumos. Net jei nusprendėte šventę organizuoti savarankiškai, pasinaudokite vestuvių planuotojos konsultacija, kad galėtumėte “sudėlioti svarbiausius taškus ant I”.

– Net neįsivaizduoju, kiek kas gali kainuoti…

Ir tai visiškai suprantama. Vestuvių planuotoja parengs Jums detalų šventės biudžetą atkreipdama dėmesį į svarbiausias detales ir išskirdama, kiek papildomai gali kainuoti kiti elementai. Jei Jūsų biudžetas griežtai ribotas, dar pačioje bendravimo pradžioje pateiks pasiūlymus, kaip galima keisti situaciją, kad Jūsų išsvajotą dieną būtų galima įgyvendinti konkrečiam biudžetui.

– Ar tikrai visur suspėsim, niekur nevėluosim vestuvių dieną?

Jei laikysitės vestuvių organizatoriaus sudarytos dienos plano, visur viską spėsite. Įprastai planuotoja numato tinkamiausius scenarijus su rekomenduojamais laikais. Suprantama, kad jaunieji tą dieną nenori būti įsprausti į laiką ir tiesiog mėgautis esama minute žvelgiant į mylimą žmogų nauju statusu, tačiau kai nuo Jūsų priklauso ir kiti žmonės, vertėtų laikytis sutarto plano ir aptartos eigos.

– Ar paslaugų teikėjai patikimi? Juk negalėsiu rūpintis pati, ar jie jau atvyko, ar dar ne?

Jūs ir neturėsite fizinės galimybės sužiūrėti viską savarankiškai, nebent patikėtumėte visus klausimus artimiesiems. Vestuvių planuotoja, koordinuodama šventės eigą, sužiūri visus šiuos klausimus ir dar daugiau.

– Noriu padaryti mielą staigmeną antrajai pusei vestuvių dieną, tačiau neturiu su kuo pasitarti

Vestuvių planuotoja įprastai tampa patarėja ne tik vestuvių organizavimo klausimu, bet ir visais asmeniniais, nebūtinai susijusiais su šventės eiga, klausimais, nesvarbu, ar tai dėl dovanos ar staigmenos antrajai pusei, ar dėl nenumatytos pagalbos, pasitikti grįžtančius jaunuosius ar svečius iš oro uosto.

– Tėveliai jaudinasi, ar bus kas sutinka svečius

Svečius, kaip ir jaunuosius, šventės vietoje sutiks vestuvių planuotoja, o jei reikės, pagelbės ir įsikurti, nunešti daiktus ar padėti kitais klausimais.

FOTO IDILĖ: Ačiū, Loreta, už šiltą ir informatyvų pokalbį, didžiausios sėkmės atrandant artimus Tau požiūriu ir polėkiu jaunuosius, svajojančius apie tobulas vestuves!

Šventės guru logo

Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus . OK